بازگشت Asset 4

شرایط استفاده از خدمات هورا

شرایط استفاده از خدمات « هورا » به عنوان تفاهم نامه قانونی وجاهت دارد و از این پس به آن« تفاهم نامه » گفته می شود. این تفاهم نامه میان تبلیغ دهنده و هورا خواهد بود و در برگیرنده تعهدات هورا و تبلیغ دهنده است.

تمامی استفاده کنندگان از خدمات هورا که در وبگاه www.hoora.ir ثبت نام کرده اند، به عنوان تبلیغ دهنده هورا شناسایی می شوند و ثبت نام توسط تبلیغ دهنده به منزله قبول تمامی مفاد این تفاهم نامه خواهد بود. لذا حتی اگر بخشی از این تفاهم نامه مورد پذیرش شما نیست لطفاً از سایت هورا و خدمات آن استفاده نکنید. هورا ممکن است طی زمان، خدمات جدیدی را به مجموعه خدمات خود اضافه کند و یا در خدمات فعلی تغییراتی ایجاد نماید. این تفاهم نامه تمامی خدمات جدید و خدمات بازبینی شده را نیز شامل می شود.

ماده ۱- تعاریف :

هورا : هورا نام تجاری یک سامانه تبلیغاتی است که در مالکیت و اختیار شرکت است. این سامانه بستری برای عرضه فضاهای تبلیغاتی دیجیتال و همچنین تقاضا برای استفاده از فضاهای موجود برای تبلیغات است.

تبلیغ دهنده : هر شخصی اعم از حقیقی یا حقوقی که در سایت هورا ثبت نام کند و با ساخت و تکمیل برنامه تبلیغاتی، تبلیغات خود را در رسانه های عضو هورا نمایش دهد، تبلیغ دهنده ی هورا خواهد بود.

حساب تبلیغ دهنده : مجموعه اطلاعات فنی، مالی و هویتی تبلیغ دهنده نامیده می شود.

مسدود کردن حساب تبلیغ دهنده : حساب تبلیغ دهنده که بصورت کامل و دائمی مسدود می شود.

ماده ۲- استفاده از خدمات و سایت :

به عنوان تبلیغ دهنده ثبت نام شده شما موارد زیر را پذیرفته اید:
مالکیت حساب تبلیغ دهنده شما تنها متعلق به خود شما است. شما مجاز به در اختیار گذاشتن آن با افراد و یا سازمان های دیگر نیستید.
هورا مجاز به ارائه اجازه به اشخاص ثالث برای دسترسی به حساب تبلیغ دهنده تان نخواهد بود، حتی با اجازه رسمی شما. هورا تنها در صورت وجود حکم قضایی از مراجع ذی صلاح قانونی، اطلاعات حساب شما را در اختیار این مراجع قرار خواهد داد.
تمامی خدمات هورا برای استفاده در سطح بین المللی در نظر گرفته شده است، لذا شما به عنوان تبلیغ دهنده سایت تعهد می نمایید علاوه بر تعهد به قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران در حوزه فعالیت های خود، در موارد لازم به قوانین بین المللی مرتبط نیز پایبند باشید.

هورا مسئولیت رفتار هیچ یک از تبلیغ دهندگان خود را نمی پذیرد. هورا در قبال خرابی خطوط تلفن و شبکه، سیستم های برخط اعم از رایانه، سرور و تأمین کننده، تجهیزات رایانه، نرم افزارهایی که به آنها دسترسی مستقیم ندارد و دسترسی های غیرقانونی و بدون اطلاع دیگر سایت ها به اطلاعات تبلیغ دهندگان هورا، هیچ گونه مسئولیتی ندارد. تحت هیچ شرایطی هورا و تبلیغ دهندگان آن هیچ مسئولیتی در قبال آسیب دیگران در استفاده از خدمات و سایت هورا ندارند.

هورا هرگونه تعهد و ضمانت بابت خرید و فروش، تناسب خدمات برای هدفی خاص و عدم بروز تخلف، اشکال و قطعی در خدمات هورا را از خود سلب می نماید و تمامی ریسک های استفاده از هورا بر عهده تبلیغ دهنده است.

تبلیغ دهنده متعهد می شود اطلاعات غلط، ناقص و گمراه کننده در اختیار هورا قرار ندهد و هر زمانی که به علل مختلف اطلاعات تبلیغ دهنده ناقص، غلط و یا گمراه کننده باشد، تبلیغ دهنده در اسرع وقت نسبت به تصحیح آن اطلاعات اقدام کند.

تبلیغ دهنده متعهد می شود تنها یک شناسه تبلیغ دهندهی در هورا داشته باشد. هورا در قبال محتوای موجود در رسانه های تبلیغ دهنده نمایش دهنده تبلیغات هیچ گونه مسئولیتی ندارد. همچنین، پیوند به این وبگاه ها به معنای تأیید این وبگاه ها، محصولات یا خدمات موجود در این وبگاه ها توسط هورا نمی باشد.

ماده ۳- حقوق مالکیت :

کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرح ها و همچنین حقوق استفاده از وبگاه هورا متعلق به شرکت آینده سازان دانش و فناوری تمیم می باشد.

هورا به عنوان یک اپلیکیشن ایرانی از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می نماید و تحت حمایت قانون حقوق مؤلفین و مصنفین است. لذا تمامی اطلاعات، داده ها و متون استفاده شده در هورا مشمول این قانون است. استفاده از اطلاعات عمومی و خبرهای مطبوعاتی که در دسترس عام قرار دارد برای مقاصد انتفاعی مجاز است. استفاده از دیگر اسناد و اطلاعات عمومی هورا و تبلیغ دهنده، شامل اطلاعات حساب تبلیغ دهنده، اطلاعات میزان نمایش درآمد و دیگر گزارش های تبلیغ دهنده و دیگر اطلاعات و داده هایی که به موارد فوق محدود نمی شود، غیر مجاز است و تنها با هماهنگی و مجوز کتبی هورا قابل نشر خواهند بود.

با ارسال هرگونه اطلاعات و محتوای قابل نشر به هورا تبلیغ دهنده اعلام می دارد که این اطلاعات، دربرگیرنده هیچ گونه محتوا غیرقانونی یا نامناسب نیست. تبلیغ دهنده همچنین تأیید می کند اقدامات مقتضی را برای بازبینی و از بین بردن هرگونه بد افزار و یا ویژگی های مخرب قبل از ارسال هرگونه اطلاعات انجام داده است و صاحب این اطلاعات است و دارای حق استفاده نامحدود از آن است.

ماده ۴- اطلاعات تبلیغ دهنده :

هورا در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هرگونه تناقض اطلاعات و نام تبلیغ دهنده با اطلاعات واقعی فرد، می تواند حساب کاربری تبلیغ دهنده را مسدود کرده و مانع ادامه انتشار برنامه تبلیغاتی شود. برای تأیید اطلاعات و اطمینان از صحت اطلاعات در بازه های زمانی مختلف نیز می تواند از تبلیغ دهنده درخواست ارسال اطلاعات تکمیلی کند.

اطلاعات فردی و مالی تبلیغ دهندگان در سایت محرمانه تلقی شده و به هیچ صورت بجز حکم دادگاه در اختیار هیچ فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.

ماده ۵- امنیت :

ارسال اطلاعا شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی یا از طریق اینترنت همیشه با خطر مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نیست، هورا تمام تلاش خود را می کند تا دسترسی غیرمجاز به اطلاعات و استفاده غیرصحیح را به حداقل ممکن رساند و از آن جلوگیری کند اما هیچ گونه تعهدی در رابطه با جبران خسارات احتمالی نخواهد داشت.

ماده ۶- امور مالی :

درآمد تبلیغ دهنده براساس شروط پرداخت و نرخ اعلام شده در وبگاه محاسبه و در حساب کاربری تبلیغ دهنده منظور می گردد. شایان ذکر است شرایط پرداخت براساس نرخ های جدید همواره می تواند اصلاح گردد.

ماده ۷- تغییرات :

هورا ممکن است در هر زمانی بنا به صلاح دید خود هر مطلبی را که بر روی اپلیکیشن خود ارسال کرده است حذف کرده و یا در آن تغییراتی را اعمال کند. همچنین هورا می تواند قوانین خود را در هر لحظه تغییر داده، یا دسترسی به وبگاه را در هر زمان بدون اطلاع قبلی تغییر دهد و یا آن را محدود و یا مسدود کند.

تبصره : در صورتی که پس از مسدود نمودن، تبلیغ دهنده امکان ارائه و نمایش تبلیغ را نداشته باشد، وجوه پرداخت شده به آگهی دهنده مسترد خواهد شد.

ماده ۸- حل اختلاف :

در صورت بروز هرگونه اختلاف در انجام تعهدات هر یک از طرفین، اعم از اینکه مربوط به اجرای موضوع قرارداد و یا تفسیر و تعبیر هریک از بندها و مفاد قرارداد و یا شرایط کار باشد، در صورت عدم حل مسالمت آمیز توسط طرفین، موضوع از طریق مراجع قضایی صالح حل و فصل می گردد.

ملاک قضاوت در موارد اختلاف، وقایع (log) ثبت شده در سیستم هورا است.

ماده ۹- پایان :

این تفاهم نامه هیچ مسئولیتی به غیر از آن چه در آن مطرح شده است به عهده وبگاه هورا و تبلیغ دهنده نمی گذارد.